Włóczykije

Włóczykije, czyli nasza rodzinka.

Ola, Kacper, Antek i Tymon, no i ja – Andrzej.

 

Ale może po kolei:

Ola „Mamuśka” – serce i dusza załogi. Dba o relacje i żołądki. Naczelny kontroler nocnych lotów, pilnuje, żeby kierowca miał otwarte oczy. Potrafi zaplanować wszystko co związane z podróżą. Wie ile czego zabrać, gdzie co kupić i jak to przyrządzić, żeby nasze żołądki osiągnęły błogostan. Dba by „Smutny Bocian” się uśmiechał.

 

 

 

Kacper „Kapi” – Naczelny nawigator zielonego okrętu, oraz operator kamery. „Sowa mądra głowa” – zabawia nas ciekawostkami z pogranicza geografii, chemii oraz innych nauk . Przygotowuje całą muzykę na nasze wyjazdy. Potrafiłby namówić łysego na trwałą ondulację.

 

 

 

 

 

 

Antoni „Tosiek” – Naczelny pochłaniacz cukru w naszej ekipie. Najszybsze kciuki na pokładzie Żuka. Mistrz ciętej riposty, skrywający pod maską nieśmiałości świetne poczucie humoru. Nasz Pinokio, drewniak, który marzy, żeby zostać prawdziwym chłopcem.

 

 

 

 

 

 

Tymon „Tymianek” (Nasze Ziółko) – Główny pomocnik, głównego mechanika. Najbardziej cierpliwy choleryk świata. Mieszanka wybuchowa, luźne gacie i wywalone na wszystko, a jednocześnie bardzo krótki lont i szybki zapłon. Najdłuższe włosy w całej ekipie. Niespełniony (chwilowo) kowal.

 

 

 

 

 

 

Andrzej „Smutny Bocian” – Kierowca, mechanik, informatyk i szef załogi.  Potrafi przejechać pół świata na jednym baku i bez zmrużenia oka.  Rozłożył Żuczora na śrubki i zrobił z niego niezłomnego. A najlepsze jest to że dopiero się rozkręca.